אסתטיקה דנטלית

אסתטיקה דנטלית

אסתטיקה דנטלית

מתביישים במראה השיניים שלכם? חולמים על חיוך מושלם? במרכז הרפואי G MAGIC TOUCH בהנהלתה של ד”ר סוזנה גלפרין תוכלו ליהנות מטיפולים מתקדמים בתחום אסתטיקה דנטלית: כתרי זירקוניה, ציפויי שיניים מסגים שונים של חרסינה והלבנת שיניים במגוון שיטות. אין ספק שכבר אחרי הטיפול הראשון תרגישו טוב יותר עם עצמכם

תחום אסתטיקה דנטלית עוסק בתיקוני פגמים גדולים וקטנים בשיני המטופלים. זו יכולה להיות שן שנסדקת, כתמים שלא ניתן להסיר, גודל לא אחיד או המרווחים בין השיניים. בשנים האחרונות תחום האסתטיקה הדנטלית הפך לאחד הפופולריים ביותר בקרב המטפלים, שמעוניינים מעבר לשיפור פונקציונלי (לעיסה) לשפר גם את הנראות של השיניים וליהנות מחיוך מושך ואטרקטיבי, שכידוע מסוגל לשפר פלאים את איכות החיים ואת הביטחון העצמי.

המרכז הרפואי G MAGIC TOUCH – ד”ר גלפרין מציע לכם מגוון רחב של טיפולי אסתטיקה דנטלית: כתרי חרסינה וזירקוניה, ציפויי שיניים וגם יישור והלבנה. כל הטיפולים אפקטיביים, מתקדמים ומותאמים אישית ובזכותם החיוך שלכם במהרה יהפוך למושלם (ולפעמים אפילו כבר אחרי הטיפול הראשון).

כתרי חרסינה וכתרי זירקוניה

כתרים דנטליים מותאמים אישית נועדו כדי שפר פונקציונליות ומראה של שן שבורה או שחוקה. כשמדובר בשן חסרה, מרכיבים כתרים על שתל דנטלי. במרכז הרפואי G MAGIC TOUCH מייצרים כתרים מחומרים באיכות גבוהה, המאפשרים שיפור משמעותי ולזמן ארוך. בשנים האחרונות, בנוסף להמלצה רפואית, יש יותר דרישה מצד המטופלים לכתרי זירקוניה – שמבחינת תכונות החומר מאפשרים להשיג פונקציונליות מרבית לצד המראה הטבעי.

כתרי זירקוניה מצטיינים בעמידות ובחוזק שלהם. בנוסף, הם מותאמים ביולוגית לגוף האדם ולכן יש להם סיכוי נמוך יותר לפתח תגובה דלקתית לאחר הרכבת הכתר.

כתרי Trinia

חומר קל-משקל ועמיד מאד המשמש להכנת כתרים קבועים, גשרים ומבנים בלל הפה, מתאימם הן לשיקום על גבי שתלים והן לשיקום טלסקופי. מדובר בחומר אנטי-אלרגני ובעל נראות אסתטית ייחודית, תואמת הצבע הטבעי של אמאייל השן ומשתלב עם החניכיים. מתאים לאנשים שחורקים שיניים ובמידת הצורך ניתן לתקן כתר Trinia בתוך הפה.

ציפויי שיניים וציפויי EMAX

ציפויי שינויים מותאמים אישית נועדו להעניק לשיניים מראה אחיד במקרה של הבדלים בגודל, רווחים בין השיניים או שינויים קבועים בצבע השן. ציפוי שיניים הוא שכבה דקה מאד של חומר קרמי בצבע השן, הודבק על החלק הקדמי של השן. ציפויי שיניים קרמיים מותאמים באופן אישי לשן בודדת או למספר שיניים ולעתים, כדי להתאים את הציפוי ולשמור על אחידות השיניים ועל המנשך, יש צורך בהסרת שכבה דקה מאד של אמייל השן, עליה הולך להיות מודבק הציפוי.

סוג מסוים ומתקדם של ציפויי חרסינה הוא ציפויי EMAX. ציפויי EMAX הם עמידים, קלים ודקים יותר מציפויי השיניים האחרים וגם שקופים למחצה, מה שמעניק להם יתרון מאד גדול: מצד אחד שימור מרבי של חומר השן ומצד שני, שינוי עצום במראה, בזכות הנראות הקרובה לטבעית של הציפוי.

הלבנת שיניים

אם אתם חולמים על שיניים צחורות, במרכז הרפואי G MAGIC TOUCH – ד”ר גלפרין תוכלו ליהנות ממגוון טכנולוגיות מתקדמות בתחום הלבנת שיניים בתנאי המרפאה או בטיפול ביתי. הבחירה בשיטה מסוימת תלויה בציפיות המטופל ומצב השיניים ויכולה להיות טיפול נפרד או חלק מתוכנית טיפולים אינטגרטיבית.

זכרו! שיניים יפות הן קודם כל שיניים בריאות ולכן לפני הכל חשובה ההקפדה על בדיקות שיניים שגרתיות ותחזוקה שוטפת. כדי לקבל מידע נוסף על הנושא, מוזמנים ליצור קשר או להשאיר את פרטיכם באתר המרכז הרפואי.