אודות מרפאת השיניים

פעמים רבות אנשים חוששים להגיע לטיפול שיניים. זה יכול להיות בגלל שהם חוששים מהכאב, מרגישים לא בנוח לשבת שעות ארוכות על הכיסא או מפחדים להתחייב לתוכנית טיפולים ארוכה ומפרכת.

כשהמטופלים מגיעים למרכז הרפואי G MAGIC TOUCH – ד”ר גלפרין הם מרגישים בבית. בזכות היחס אישי, האווירה הנעימה והמקצועיות הבלתי מתפשרת של הצוות הרפואי במקום מגיעות לכאן משפחות שלמות, לפעמים אפילו כמה דורות, מהקטנים ביותר ועד זקני השבט, כי כולם רוצים לטפל בשיניים שלהם ולהיות בריאים.
המרכז הרפואי G MAGIC TOUCH – ד”ר גלפרין מתמחה במגוון רחב של טיפולים דנטליים מתקדמים תחת קורת גג אחת, ביניהם אסתטיקה דנטלית, אורתודונטיה ושיקום שיניים על גבי שתלים. 

המרכז הרפואי מאובזר בציוד חדשני ופועל על פי סטנדרטים טכנולוגיים גבוהים, במטרה להעניק למטופלי המרכז את השירות הטוב ביותר ולהנעים את שהותם במרכז. צילום רנטגן ניתן לבצע אפילו בלי לקום מהכיסא, השימוש בסורק הדיגיטלי מאפשר לקחת מידות מדויקות תוך מספר שניות בלבד, ומערכת CEREC מאפשרת לייצר כתרים תוך זמן קצר ביותר ובדיוק המרבי. הצוות הרפואי של המרכז עובד רק עם חומרים באיכות מאד גבוהה: זירקוניה, חרסינה ו-EMAX ו-TRINIA החדיש ביותר בתחום רפואת השיניים.

צוות המרכז עובד בתיאום מלא ביניהם בכל הנוגע לתוכנית הטיפולים שנקבעת כבר בביקור ראשון בהתאם לצרכים, הדרישות ותיאום הציפיות של המטופלים. במקביל לחלוקת תפקידים וסמכויות ברורה. כל אחד הרופאים בצוות הרפואי הקבוע במרכז G MAGIC TOUCH – ד”ר גלפרין הם מומחים בתחומם וממשיכים באופן שוטף להתעדכן בכל החידושים בתחום, ומשתתף בכנסים וקורסי הכשרה שונים.

רמת המחויבות, הדאגה והאכפתיות לכל מטופל ולכל שלבי הטיפול.

המרכז הרפואי MAGIC TOUCH נועד לתת פתרונות מעודכנים מתקדמים ומגוניים בכל תחומי רפואת השיניים ואסתטיקה רפואית. צוות המרפאה מורכב מרופאים בעלי שם וניסיון רב בתחום הדנטלי.

המנהלת הרפואית של MAGIC TOUCH הינה ד”ר סוזנה גלפרין, רופאת שיניים עם ותק מקצועי של למעלה מ-25 שנה וניסיון רב בתחום של שיקום הפה ורפואת שיניים אסתטית. 

צוות המרפאה מורכב מרופאים בעלי שם וניסיון רב בתחומים אלו:

תחומי הטיפול במרפאה :