אסתטיקה רפואית

אסתטיקה רפואית

אסתטיקה רפואית

בנוסף לאסתטיקה דנטלית מציע המרכז הרפואי G MAGIC TOUCH – ד”ר גלפרין שירותי אסתטיקה רפואית, המאפשרים לשמר את המראה הצעיר והטבעי לאורך זמן

במרכז הרפואי G MAGIC TOUCH – ד”ר גלפרין מאמינים בגישה מערכתית למראה אסתטי ולכן בנוסף לטיפולים בתחום אסתטיקה דנטלית מוצעים במרכז גם טיפולים בתחום אסתטיקה רפואית – שיפור מרקם עור, פיסול פנים, אנטי-אייג’ינג ושימור המראה הטבעי.

במרכז תוכלו למצוא מגוון רחב של טיפולים הכי חדשניים בתחום האסתטיקה הרפואית לצד הטיפולים המסורתיים של הזרקות להחלקה ומילוי קמטים, פילינג ועוד.

מדוע כדי לבצע טיפולים אסתטיים דווקא אצל רופא שיניים, גם אם לא מגיעים לטיפול דנטלי? בתחום האסתטיקה הרפואית נדרשת היכרות מעמיקה עם האנטומיה של אזור הפנים והצוואר, נושא שרופאי שיניים מכירים היטב ומקרוב. בזכות הידע, הניסיון ודיוק ההזרקה ניתן להשיג תוצאות טובות לאורך זמן ולמזער את תופעות הלוואי שיכולות להיווצר אחרי הטיפול – אדמומיות, נפיחות או שטפי דם קלים (תופעות לוואי כאלה בדרך כלל נעלמות מעצמן אחרי כמה שעות או ימים).

הזרקות להחלקת קמטים

טיפול אנטי-אייג’ינג עוצמתי, הזרקות ממוקדות באזור המצח, בין הגבות ובצידי העיניים שמטרתן להחליק באופן זמני את הקמטים שנוצרו בעקבות המימיקה הערנית. הזרקה אחת מספיקה למספר חודשים שאחריו יש לבצע זריקה נוספת כדי לתחזק את המראה של העור החלק.

הזרקות בוטוקס בטוחות לחלוטין, אך כמו כל טיפול אסתטי, לעתים נדירות עלולות להתפתח תופעות לוואי (אדמומיות או נפיחות באזור ההזרקה) שחולפות מעצמן אחרי מספר שעות או ימים בודדים.

הזרקות חומרי מילוי

בהזרקות של חומרי מילוי משתמשים כדי למלא את השקעים בעור או להחליק קמטים או קפלים באזור האף, הפה והסנטר. כמו כן בהזרקות של חומר מילוי משתמשים כדי לעצב או לעבות שפתיים, להדגיש את עצמות הלחיים או את קו הלסת. בדרך כלל חומרי מילוי הם נגזרת של חומצה היאלורונית, חומר שקיים בגוף גם באופן טבעי ולכן לא מעורר תופעות לוואי פרק לאדמומיות ונפיחות באזור ההזרקה, שחולפות מעצמן אחרי מספר שעות או ימים בודדים.

שיפור מרקם העור

שילוב של הטיפולים השונים לשיפור מרקם עור עם הזרקות בוטוקס ו/או חומרי מילוי מאפשר להשיג תוצאות טובות יותר שנשמרות לאורך זמן. עם הגיל העור שלנו מאבד מהגמישות ומהאלסטיות שלו ולכן נזקק ל-“עידוד” מבחוץ, באמצעות הסרה בוקרת של תאי העור המתים המעודדת את התחדשות העור והזנת העור בלחות, וויטמינים ונוטריינטים שונים.

הטיפול המשולב וטיפוח העור הוכיחו את עצמם כאפקטיביים מאד ומאפשרים לשמור על מראה הנעורים העור שלך זוהר, בריא וחלק לאורך זמן.