טיפולים אסתטיים בכרמיאל

אנו משקיעים סכומי כסף גבוהים בהופעתנו החיצונית, בין שמדובר בקוסמטיקה וטיפוח, ביגוד אופנתי, הנעלה, ביקורים במספרה, ניתוחים פלסטיים וכן, בהחלט גם דואגים לתחזק חיוך זוהר עם שיניים בריאות ויפות. אצל רובנו מגיע הרגע שבו השיניים נשחקות או נושרות בגלל בעיות בחניכיים או נטייה תורשתית לעששת (חורים בשיניים). אחרי שנים של “כיבוי שריפות” כלומר טיפול מקומי בשן מסוימת בלי להתייחס לפה בכללותו, אנו מביטים יום אחד במראה ומבינים שהגיעה השעה לטיפולי שיניים אסתטיים. אם אתם תושבי כרמיאל, התברכתם במרכז רפואי מתקדם בהנהלתה של ד”ר סוזאנה גלפרין, רופאה בעלת ותק של מעל 25 שנים במקצוע והמון ניסיון, וצוות רופאים מוכשרים ומקצועיים שמעניקים טיפולים אסתטיים בכרמיאל.

מה נחשב לטיפול אסתטי ברפואת שיניים?

כל טיפולי השיניים שנועדו לתרום למראה האסתטי של השיניים מעבר לתרומתם הבריאותית נחשבים לטיפולי אסתטיקה. מדובר ביישור שיניים על שיטותיו השונות, ציפויים אסתטיים לשיניים שמעניקים להן מראה נקי ויפה, השלמת שיניים על ידי שחזורים בהירים בצבע השן, הלבנת שיניים בטכניקות שונות וכמובן השתלת שיניים. הביקוש המוגבר לטיפולי שיניים אסתטיים שהגיע בעקבות המודעות הגוברת להופעה החיצונית וחשיבותה, קידמו רבות את תחום האסתטיקה הדנטלית שעברה ממש מהפך בשנים האחרונות. הערך המוסף של הטיפולים האסתטיים גדול מאד. מעבר לחיוך יפה והגברת הביטחון העצמי של המטופל, מדובר בשיפור איכות החיים ושיקום הפה מבחינה פונקציונלית.

כיצד נדע שאנו זקוקים לטיפול שיניים אסתטי?

לד”ר סוזאנה גלפרין, מנהלת המרכז הרפואי  MAGIC TOUCH בכרמיאל יש מענה לשאלה זו: אם אתם חשים במבוכה כאשר אתם מחייכים ומשתדלים לחייך בפה סגור או להסתיר את פיכם עם היד, אז כנראה שמצבן האסתטי של השיניים שלכם בכי רע.  גם סתימות מתכת אפורות וישנות (עשויות מאמלגם) פוגמות במראה השיניים וניתן להחליפן בשחזורים בהירים. אז אם משהו מזה נכון לגביכם סימן שהתשובה לשאלתכם חיובית, כלומר- כדאי מאד להגיע למרפאת השיניים להתייעצות, אבחון וגם טיפולים אסתטיים בכרמיאל. סילוק ה”מפגעים” הבלתי אסתטיים מהפה ישפר פלאים את הרגשתכם, ביטחונכם העצמי ותפקוד מערכת הלעיסה והדיבור שלכם. טיפולים אסתטיים בכרמיאל – זהו אחד מהתחומים בהם מתמחה צוות רופאי השיניים במרכז הרפואי של ד”ר גלפרין ולכן כדאי לפנות אליהם, בין שאתם תושבי כרמיאל ובין שאתם מהסביבה. צוות הרופאים מוכשר מיומן ומקצועי ובעל ניסיון עשיר בתחום. ניתן ליצור אתנו קשר דרך אתר האינטרנט שלנו (כאן) או להתקשר למספר הטלפון שמופיע בתחתית העמוד.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת, והעיקר – היו בריאים ויפים.

לכל שאלה - צרו קשר איתנו או השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם