טיפול חניכיים בלייזר

רפואת השיניים צועדת קדימה עם חידושי הטכנולוגיה ולשיטת טיפולי החניכיים המסורתית “נולדה” שיטה מתקדמת- טיפול חניכיים בלייזר. למותר לציין שכל טיפול חניכיים מכל סוג שהוא, אמור להתבצע על ידי מומחה לרפואת חניכיים או בשפה המקצועית “פריודונט”. טיפולי הלייזר מתאימים לרוב המתרפאים, נחשבים למהירים ובלתי מכאיבים ואינם מצריכים טיפול אנטיביוטי בעקבותיהם (חשוב למי שרגיש לאנטיביוטיקה). במהלך הטיפול בלייזר מושמד רובד החיידקים בפה, גם זה שנמצא מתחת לקו החניכיים ומסתתר עמוק בכיסי החניכיים.

שיטות טיפול בחניכיים

כאמור, השיטה המתקדמת ביותר היא טיפול חניכיים בלייזר. תחילה מבצעת השיננית פעולה של הסרת אבנית מהשיניים ומנקה גם בעומק כיסי החניכיים, בשלב הבא מטפטף הרופא ג’ל המכין את האזור לטיפול ואז מכוון את קרן הלייזר לאזור המוכתם או הנגוע בחיידקים למשך כדקה. קרן הלייזר משמידה את החיידקים באזור המוקרן ואינה פוגעת בחיות השן או ברקמת החניכיים. כך עוברים מאזור לאזור בפה עד להשגת התוצאה הרצויה.

טיפול חניכיים טבעי הוא שיטת טיפול נוספת, ונועדה להקל עליכם עד שתגיעו לרופא. טיפול חניכיים טבעי הוא גם שטיפות במי מלח, מריחת שמן ציפורן לחיטוי, הנחת שום כתוש טרי על גבי האזור הכאוב, שמן עץ התה, שטיפה במים חמים ולימון, מיצוי שרף מור ועוד. יש לזכור שחניכיים כאובות, נפוחות ואדומות מעידות על מצב דלקתי שמקורו בזיהום חיידקי, ועל כן חובה להקפיד על צחצוח שיניים נכון במברשת מתאימה וניקוי בחוט דנטלי. מדובר בתחזוקה יומיומית של השיניים והחניכיים, אך טיפול חניכיים טבעי אינו בא במקום ביקורת תקופתית אצל רופא השיניים וקבלת טיפול הולם ארוך טווח.

מתי נחוץ טיפול חניכיים בלייזר?

אם יש לכם דימום מהחניכיים בשעת צחצוח שיניים, נודף מפיכם ריח רע ואתם מבחינים בנסיגת חניכיים ושיניים מתנדנדות, קרוב לוודאי שאתם סובלים מדלקת או מחלת חניכיים. טיפול חניכיים נפוחות, טיפול חניכיים אדומות, טיפול חניכיים כואבות, טיפולי לייזר, טיפולי חניכיים מסורתיים, את כל אלה תוכלו לקבל אצל ד”ר סוזאנה גלפרין שהיא המנהלת הרפואית של המרכז הרפואי MAGIC  TOUCH , בעלת ותק של מעל ל 25 שנים במקצוע והרבה מאד ניסיון. לד”ר גלפרין צוות רופאים מנוסים ומקצועיים בתחומם. אז אם אתם סובלים מבעיות חניכיים,  טיפול חניכיים נפוחות, טיפול חניכיים אדומות, טיפול חניכיים כואבות, תוכלו לקבל במכון של ד”ר גלפרין בכל שיטה שתבחרו. תוכלו ליצור קשר דרך האתר או באמצעות מספר הטלפון המופיע בתחתית הדף. מאחלים לכם בריאות שלמה, שיניים יפות וחיוך לבן.

לכל שאלה - צרו קשר איתנו או השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם