טיפול שיניים לילדים בכרמיאל

בניגוד למה שחלק מהציבור עלול לחשוב, יש חשיבות עצומה להרגיל ילדים להגיע אל רופא השיניים לביקורת שגרתית כל חצי שנה, אפילו מגיל שנה, כאשר חלק משיני החלב כבר בקעו. גם כאשר השיניים בריאות לגמרי כדאי שהילד יכיר את הרופא וצוות המרפאה, את המכשור במקום ויסכים להיבדק. דווקא כאשר אין בעיה בשיניים זו הזדמנות נהדרת להביא את הילד משום שאין סכנה שיכאב לו או שייבהל. טיפול שיניים לילדים בכרמיאל ניתן לקבל במרכז הרפואי לטיפולי שיניים MAGIC TOUCH בהנהלת ד”ר סוזאנה גלפרין. המרכז הרפואי בכרמיאל מספק טיפול שיניים לילדים בצפון כולו, כמו גם טיפול שיניים לילדים בנהריה, טיפול שיניים לילדים בחיפה וגם טיפול שיניים לילדים בטבריה.

אילו טיפולי שיניים מקבלים ילדים?

היות ושיניהם של ילדים, במיוחד הקטנטנים שבהם בריאות בדרך כלל, מבוסס הטיפול בהם יותר על מניעה. הרופא וגם השיננית ילמדו את הילד לצחצח נכון את שיניו וינקטו בפעולות למניעת עששת (חורים בשיניים). ניתן למנוע היווצרות עששת הן על ידי מריחת פלואוריד על השיניים, מה שמחזק את רקמת השן והופך אותה לעמידה יותר בפני החיידקים גורמי העששת, והן על ידי איטום חריצים וחרירים טבעיים בשיניים כדי למנוע מהחיידקים להתמקם בתוכם ולייצר תהליך של ריקבון בשיניים.

כאשר ילד זקוק לטיפול

לעיתים מגיעים ילדים אל הרופא כאשר כבר יש נזקים בשיניים ודרוש ממש טיפול כגון ביצוע שחזור (סתימה בשן). כדי לבצע שחזור צריך לעתים להרדים את השן אם החור עמוק, כדי למנוע כאב בשעת הטיפול. ילדים רבים עלולים להתנגד לזריקת אלחוש מתוך פחד, ולמקרים כאלה קיימת האופציה של טיפול תחת השפעה של גז צחוק. בהשפעת גז הצחוק לא יחוש הילד כאב ואף תאפוף אותו תחושת אופוריה נעימה, וכך ניתן לטפל בשיניו ללא חשש שיכאב לו. במקרים של עששת נרחבת וריבוי טיפולים, יש לשקול טיפול אחד ארוך ומקיף בכל השיניים הנגועות תחת השפעת הרדמה כללית.

טיפול שיניים לילדים בצפון

בצפון הארץ פזורים ישובים רבים- כפרים, קיבוצים, ערים ועיירות, בכולם גדלים ילדים ובכולם דרישה עצומה לטיפולי שיניים. המרכז הרפואי לרפואת שיניים בכרמיאל מעניק כאמור טיפול שיניים לילדים בכרמיאל, אך מספק גם שירותי טיפול שיניים לילדים בנהריה, טיפולי שיניים לילדים בחיפה, טיפולי שיניים לילדים בטבריה, וכמו כן ליישובי הפריפריה סביב ערים אלה. אצלנו תוכלו לקבל טיפול מצוות רופאים מקצועי ומיומן, במחירים סבירים לגמרי. ניתן לפנות אלינו דרך האתר או להתקשר למספר הטלפון שמופיע בתחתית העמוד.

לכל שאלה - צרו קשר איתנו או השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם