יישור שיניים בכרמיאל

סובלים משיניים עקומות? חוששים מחוסר אסתטיקה בטיפול? יש לנו פתרון בשבילכם! אם אתם גרים באזור כרמיאל, יש לכם אפשרות להגיע לטיפול ליישור שיניים המתבצע על ידי מתקנים מיוחדים שקופים אשר אינם פוגעים באסתטיקה של הפה. יישור שיניים בכרמיאל, באמצעות מתקני יישור שיניים שקופים, זמין עבורכם באחת המרפאות המקצועיות ביותר באזור הצפון – המרכז הרפואי G MAGIC TOUCH. המרכז הרפואי G MAGIC TOUCH כולל מחלקת אורטודנטיה מתקדמת המטפלת בשיניים עקומות באמצעות מתקני יישור שיניים שקופים.

אילו טכניקות ליישור שיניים מומלצות היום?

אחת הטכניקות המומלצות ביותר היום ליישור שיניים היא טכניקת יישור השיניים השקוף המתאימה הן לילדים והן למבוגרים (עד גיל 40). בטכניקה זו מבצעים את יישור השיניים באמצעות סט של 3 מתקנים ליישור שיניים המיוצרים על פי מבנה השיניים שלכם. ניתן לבצע את יישור השיניים ללסת העליונה והלסת התחתונה בצורה מקצועית ללא צורך בגשר מתכתי בשיניים. באמצעות השיטה המתקדמת הזו, ניתן לבצע יישור שיניים ללא פגיעה אסתטית של חלל הפה לאורך כל תקופת הטיפול (בין 3 חודשים ל-24 חודשים בהתאם למצב השיניים שלכם). המרכז הרפואי G MAGIC TOUCH מציע לכם יישור שיניים ישוב משגב עם האורטודנטים הטובים ביותר באזור הצפון שיביא אתכם לתוצאות אופטימליות.

יישור שיניים ישוב משגב מתחיל עם בדיקת אבחון ראשונית על מנת לבדוק את מצב השיניים שלכם, את המנשך של השיניים ואת ההבדלים בין השיניים בלסת התחתונה ללסת העליונה שלכם. לאחר בדיקת האבחון, האורטודנט של המרכז הרפואי G MAGIC TOUCH יבנה לכם תוכנית טיפול מקצועית ליישור השיניים באמצעות מתקני היישור השקופים.

טיפול מקצועי ליישור שיניים שקוף במשגב במחירים משתלמים!

המרכז הרפואי G MAGIC TOUCH מציע לכם יישור שיניים שקוף משגב במחירים משתלמים במיוחד לטיפול המותאם במיוחד בשבילכם. צוות רופאי השיניים של המרכז הרפואי G MAGIC TOUCH ילווה אתכם לאורך כל התהליך ויתן לכם מענה מקצועי לכל שאלה או בקשה שיש לכם. טיפולים מקצועיים ליישור שיניים שקוף משגב עושים רק במרכז הרפואי G MAGIC TOUCH!

המרכז הרפואי G MAGIC TOUCH מציע – יישור שיניים בכרמיאל

לקביעת תור לבדיקת אבחון ראשונית לטיפולי יישור שיניים בכרמיאל ובמשגב, מלאו את הפרטים שלכם בטופס רישום פרטים כאן באתר וצוות המרכז הרפואי G MAGIC TOUCH יחזור אליכם בהקדם לתיאום תור לבדיקת אבחון ראשונית למצב השיניים שלכם. התור ייקבע ביום ובשעה המתאימים לכם ביותר!

לכל שאלה - צרו קשר איתנו או השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם