יישור שיניים

יישור שיניים

יישור שיניים

בדרך כלל מקובל להגיע לאורתודנט בגיל ההתבגרות, כשהשיניים הקבועות שהחליפו כבר את שיני החלב זקוקות ליישור. השיטות המתקדמות של יישור השיניים במרכז הרפואי G MAGIC TOUCH מתאימות לא רק לילדים, אלא גם למבוגרים שחולמים על שיניים ישרות

אורתודונטיה (יישור שיניים) מתמחה ביישור שיניים עקומות, צפופות או מרווחות מדי והוא נועד הן לשפר את המצב הן מבחינה האסתטית והן מבחינה פונקציונלית. במרכז הרפואי G MAGIC TOUCH – ד”ר גלפרין, בנוסף ליישור שיניים מסורתי על ידי “גשרים” מציעים גם יישור שיניים על ידי קשתיות שקופות נשלפות, כגון Invisalign©.

יישור שיניים על ידי הקשתות הנשלפות

שיטת יישור שיניים על ידי קשתיות שקופות נשלפות מאפשרת לשנות את מראה השיניים בצורה דיסקרטית ונוחה. מדובר בסדרת קשתיות שקופות מותאמות אישית, המיישרות את השיניים בהדרגה. קשתיות שקופות בלתי נראות יכולות לטפל במגוון בעיות אורתודונטיות, כמו לדוגמא בעיית סגר הפה ולהפוך את שיניים שלכם לישרות ואת החיוך למושלם תוך זמן קצר.

יתרונות של יישור שיניים על ידי הקשתיות השקופות

· הקשתיות שקופות לחלוטין ולכן יישור שיניים בשיטה זו מתאים גם לילדים וגם למבוגרים

· הקשתיות השקופות ניתנות בקלות לשליפה מהפה כשאוכלים או שותים ולכן קל יותר לשמור על ההיגיינה

· כבר בשלב התכנון של התהליך מייצר הרופא הדמיה תלת-ממדית של התוצאה הרצויה וזה גורם למטופל להתמלא מוטיבציה ולהקפיד על שימוש בקשתיות ביום יום, רוב שעות היום

יישור שיניים במרכז הרפואי G MAGIC TOUCH – שלב אחרי שלב

· סריקה דיגיטלית של חלל הפה במטרה לקחת מידות ולהבין מהי התוצאה הרצויה. השימוש בסריקה דיגיטלית מאפשר דיוק מרבי והתאמה אישית

· על סמך נתוני הסריקה בטכנולוגיית תלת-מימד מיוצרת כמה סטים של קשתיות שקופות המיישרות את השיניים בהדרגה

· הרופא מנחה את המטופל באיזה סט של הקשתיות להשתמש וקובע לנו סדרת ביקורים כדי לבדוק את התקדמות התהליך. עם הזמן, בהתאם לשינוי במנח השיניים, ייתן הרופא הוראה להחליף לסט הבא של הקשתיות וכך עד סיום התהליך.

· משך התהליך משתנה ממטופל למטופל ותלוי במצב ההתחלתי ובתוצאה הרצויה

יישור שיניים בשיטות קונבנציונליות

במרכז הרפואי G MAGIC TOUCH – ד”ר גלפרין, בנוסף ליישור שיניים על ידי קשתיות שקופות, מציעים לכם יישור שיניים גם בשיטות קונבנציונליות, באמצעות גשרים וברקטים ממתכת או חרסינה, תוך שמירה על נראות אסתטית ונוחות מרבית.

במרכז הרפואי G MAGIC TOUCH – ד”ר גלפרין ניתן לטפל גם בבעיות סגר ומנשך שונות, על מנת לשפר לא רק את הנראות אלא גם הפונקציונליות של חלל הפה. יישור שיניים יכול להתבצע הן כתוכנית טיפולים נפרדת והן להשתלב כחלק מתוכנית טיפולים אינטגרטיבית.

חשוב לזכור! רק אורתודנט מוסמך לטפל ביישור שיניים.