ציפויי חרסינה בצפון

אחד מהטיפולי האסתטיקה ברפואת שיניים הנהוג שנים רבות אך התקדם מבחינה טכנולוגית בצעדי ענק הוא ציפוי חרסינה לשיניים. בעולם הדנטלי נקרא ציפוי החרסינה למינייט (LAMIATE)   והוא משמש כאמצעי אלגנטי ואסתטי מהשורה הראשונה לשיפור מראה השיניים ולהפיכתו ללא פחות ממושלם. במרכז הרפואי MAGIC TOUCH  בכרמיאל בהנהלתה של ד”ר סוזאנה גלפרין, ניתן לעבור טיפול של ציפויי חרסינה בצפון. כשאנו מדברים על ציפוי חרסינה בצפון מדובר על ציפוי חרסינה בטבריה, ציפוי חרסינה בעפולה, ציפוי חרסינה בנהריה וכמובן בכל יישובי האזור. במרכז הרפואי בכרמיאל יטפלו בכם רופאי שיניים מומחים בתחומם, אנשי מקצוע מעולים ומנוסים.

כיצד מבצעים ציפויי חרסינה בצפון?

ציפויי חרסינה בצפון נעשה באותה הדרך בכל הארץ ובאותה איכות, תלוי כמובן ברופאי השיניים שמבצעים את הטיפול. כדי לבצע ציפוי שן באמצעות חרסינה (למינייט), על הרופא להסיר תחילה מהשן שכבה מאד דקה ולעיתים קרובות מספיקות רק “נגיעות” ללא צורך בהסרת שכבה רציפה, ועליה מדביקים את ציפוי החרסינה שהוכן מראש בצבע וגודל מתאימים. בשיטה זו משפרים את אסתטיקת השיניים מבחינת צבען, מראן האחיד ואפילו ניתן לסגור רווחים הקיימים ביניהן. התוצאה נראית מרהיבה וטבעית ואין אפשרות להבחין בין השיניים המקוריות לבין השיניים המצופות בחרסינה.

שיטה נוספת לציפוי שיניים נקראת לומינירס. בשיטה זו מודבקת חזית פורצלן דקיקה על גבי שן סדוקה, מוכתמת, שבורה או עקומה ללא השחזת השן כלל. ציפוי שיניים לומינירס הוא פתרון לטווח ארוך והוא יכול להחזיק מעמד בפה גם לתקופה של למעלה מ 20 שנים. הטיפול קצר ולגמרי לא מכאיב, ותוך שניים או שלושה מפגשים תקבלו תוצאה מרהיבה עם שיניים יפות וחיוך מושלם.

למי מתאים ציפוי חרסינה לשיניים?

בעיקרון לכולם, אך יש תנאים להצלחת הטיפול ולקבלת תוצאות מיטביות. חשוב לשמור על היגיינה טובה מאד של השיניים והחניכיים, לא רק לאחר הטיפול אלא כשגרה כדי למנוע דלקות וזיהומים בפה אשר עלולים לפגוע בהצלחת הטיפול לאורך זמן. חשוב מאד לערוך תיאום ציפיות עם הרופא המטפל ולהבין היטב שמדובר בציפוי קבוע ושלא ניתן להתחרט לאחר הטיפול. כאשר אתם בטוחים לגמרי, נשמח שתגיעו אלינו לכרמיאל, למרכז הרפואי לרפואת שיניים. אנו נותנים טיפולים לתושבי הצפון באשר הם: ציפוי חרסינה טבריה, ציפוי חרסינה עפולה, ציפוי חרסינה נהריה, וכמובן לכל תושבי הסביבה. נשמח לקבלכם במרפאתנו ולהעניק לכם את הטיפול הטוב והאיכותי ביותר שניתן לבקש. אנו זמינים לכל תושבי הצפון ומבטיחים טיפולי שיניים איכותיים ומקצועיים מהשורה הראשונה.

לכל שאלה - צרו קשר איתנו או השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם