שיקום הפה בכרמיאל

שיקום הפה בכרמיאל

כאשר מדברים על תחום רפואת השיניים בכלל ועל תחום שיקום הפה בפרט, אם זה שיקום הפה בכרמיאל, או שיקום הפה בטבריה או בכל עיר או אזור אחר אנחנו מייד נרתעים. עוד לא הכרתי אדם אשר אמר לי שהוא אוהב טיפולי שיניים ואם אפגוש אדם כזה, מייד אגיע למסקנה שמשהו לא בסדר איתו. ולמה זה, כי מי שעבר בעברו טיפול שיניים יודע שהחוויה אינה נעימה בעיקר אם הגעתם למרפאת השיניים עקב כאבים שנובעים בעיקר מחורים בשיניים הגורמים לאחר מכן לזיהומים בקטריליים הגורמים לפגיעה בעצב וזהו מקור הכאב הלעיתים בלתי נסבל של אותו אדם הסובל מבעיות בשיניים. 

שיקום פה 

אך כשמדברים על שיקום הפה, בדרך כלל הכוונה היא לא לתיקון חורים או טיפולי שורש אלא יותר לטיפולים בתחום האסטתיקה של הפה. יישור שיניים, הלבנה, השתלות שיניים, ציפוי שיניים וכדומה.. כלומר, הלקוחות שנדרשים לשיקום הפה, אם זה שיקום הפה בכרמיאל, או שיקום הפה בטבריה או שיקום הפה בצפת או שיקום הפה בקריות או שיקום הפה בצפון בכלל, הם לקוחות שמבקשים לתקן בעיות אסתטיות בשיניים. אותן בעיות יכולות להיגרם בגלל תאונות, נפילות, גנטיקה, גיל, טיפול לא נכון בשיניים בגילאים צעירים, עישון רב, ועוד סיבות אך אלו שהוזכרו הינן הנפוצות. 

העידן המודרני 

המושג הזה, שיקום הפה, אם זה שיקום הפה בכרמיאל או שיקום הפה בצפון או ביתר המקומות שהוזכרו הנו חדש יחסית וזאת משתי סיבות עיקריות – האחת, התקדמות הטכנולוגיה המאפשרת לבצע פעולות מסוימות במהירות, בדייקנות ובזול, פעולות שרק לפני כמה שנים לא היו בכלל אפשריות או מחירם היה בלתי אפשרי עבור הרבה אנשים. והסיבה השניה היא השינוי התרבותי שעברנו כולנו שבו חיצוניות האדם חשובה יותר מהפנימיות שלו כך שהחיוך שיוצר את הרושם ראשוני חשוב מהכל וחיוך מנצח חייב לכלול שיניים ישרות ולבנות.

ד”ר סוזאנה גלפרין – magictouch

הכירו את ד”ר סוזאנה גלפרין – magictouch. אם זה שיקום הפה בכרמיאל או שיקום הפה בצפת או שיקום הפה בקריות ובשאר המקומות שהוזכרו, מרפאתה של ד”ר סוזאנה גלפרין – magictouch היא המרפאה שלכם. שנים של נסיון ועם צוות רפואי תומך ומעולה, זאתי המרפאה האופטימלית שלכם שבה תוכלו לבצע כל הליך בתחום שיקום הפה. יישור, ציפוי, השתלה ועוד וזאת במקצועיות, במהירות תוך כדי יחס VIP לכל מטופל ומטופל. חולמים על החיוך המושלם? צרו עמנו קשר עם ד”ר סוזאנה גלפרין – magictouch ונתראה לפגישת הכרות ראשונה. 

 

לכל שאלה - צרו קשר איתנו או השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם