שיקום שיניים על גבי שתלים

שיקום שיניים על גבי שתלים

שיקום שיניים על גבי שתלים

לרבים מאיתנו היו סבא וסבתא שהשתמשו לעת זקנה בפרוטזה נשלפת. הפרוטזות הנשלפות קיימות גם היום, אבל ישנן דרכים הרבה יותר מתקדמות המסייעות לטפל באובדן שיניים ולהשלים את השיניים החסרות בפה באמצעות שיקום על גבי שתלים.

אובדן שיניים יכול לקרות מסיבות שונות – מחלה, גיל, חוסר טיפול הולם או טראומה (נפילה או תאונת דרכים, למשל). בין אם מדובר בשיקום של שיניים בודדות או כל השיניים, שיקום על גבי שתלים נחשב לאחת השיטות היעילות, המתקדמות וגם התוצאה הסופית עמידה, אסתטית וקרובה מאד למראה הטבעי.

במרכז הרפואי G MAGIC TOUCH – ד”ר גלפרין מציעים לכם מגוון אפשרויות שיקום שיניים על גבי שתלים, בהתאם לצרכי המטופל ומצבו הבריאותי.

שתלים דנטליים

שתל דנטלי מזכיר במראה שלו בורג “שמתברג” לתוך רקמת העצם והחניכיים, כדי שבהמשך ישב עליו כתר מותאם אישית, שמחליף את השן הן מבחינת המראה והן מהבחינה הפונקציונלית.

השתלת השיניים מתבצעת על ידי סד כירורגי מנחה שמעלה את רמת ההצלחה של ההשתלה. ניתן לבצע השתלה של שתלים בודדים או שתלים שמחליפים את כל השיניים הקבועות. במרכז הרפואי G MAGIC TOUCH משתמשים בסוגי שתלים מתקדמים ומגוונים מאד, המאפשרים לבצע את תהליך ההשתלה בקלות רבה ואי-נוחות מינימלית עבור המטופל. בהמשך מעמידים על השתל את הכתרים הזמניים ואחרי החלמה מלאה וביקורת מחליפים אותם בכתרים קבועים.

השתלת שיניים ביום אחד

אחד השירותים המתקדמים המוצעים במרכז הרפואי G MAGIC TOUCH הוא השתלת שיניים ביום אחד – במקרה זה גם ההשתלה וגם העמסה של הכתרים הזמניים נעשית ביום אחד. ביום ההשתלה מגיע צוות המעבדה כדי לייצר את הכתרים הזמניים במקביל להשתלה. כך, בסיום טיפול אחד בלבד, המטופל או המטופלת יוצאים מהמרפאה עם שיניים חדשות וחיוך מלא.

כתרים

במרכז הרפואי G MAGIC TOUCH מייצרים מגוון סוגי כתרים דנטליים מחומרים באיכות גבוהה עמידים במיוחד בשילוב מראה אסתטי טבעי ביותר, כמו כתרי זירקוניה. סוג כתרים זה מומלץ מאד על ידי הרופאים אלא גם זוכים לביקוש רב מצד המטופלים. הכתרים מיוצרים מחומר זירקוניום דיאוקסיד, חומר חזק ואיכותי, בעל התאמה ביולוגית גבוהה עם גוף האדם, מה שממזער את תופעות הלוואי האפשריות אחרי ההשתלה.

כתרי Trinia

חומר קל-משקל ועמיד מאד המשמש להכנת כתרים קבועים, גשרים ומבנים בלל הפה, מתאימם הן לשיקום על גבי שתלים והן לשיקום טלסקופי. מדובר בחומר אנטי-אלרגני ובעל נראות אסתטית ייחודית, תואמת הצבע הטבעי של אמאייל השן ומשתלב עם החניכיים. מתאים לאנשים שחורקים שיניים ובמידת הצורך ניתן לתקן כתר Trinia בתוך הפה.

לבניית תוכנית טיפולים מותאמת אישית צרו קשר עם המרכז הרפואי G MAGIC TOUCH – ד”ר גלפרין או השאירו הודעה וניצר קשר בהקדם.